Богемний настрій: тренд на свободу в русі та легкість у всьому набирає все більше обертів. І не дивно, з огляду на останні декілька років. Дуже багато обмежень в зв’язку з пандемією та карантином, які змінили наше життя. Звичайно, це все в свою чергу вплинуло на тенденції в світі моди і викликало нестримне бажання комфорту,зручності і затишку. Свобода руху, яка досягається завдяки вільному силуету, забезпечує Вам легкість та зручність!
Як у кризові 30-ті роки, довжина спідниць зростала, так і зараз ми прагнемо огорнути себе у подовжений силует для досягнення максимального комфорту. Щоб було зручно, як для роботи з дому, так і поза ним. Тому мода на переосмислення домашнього гардероба відчула нове дихання.
Наш новий костюм зі штанами з мікро вельвету є прекрасним взірцем саме цього тренду. Комплект складається з подовженої сорочка оверсайз з розрізами по боках та довгі палаццо на резинці, які візуально подовжують силует та надають вільної елегантності. Цей комплект виглядає максимально актуально у цьому сезоні. Він легко вписується у невимушену вечірку, а робочі будні огортає неформальним серпанком та затишком домашнього комфорту. Подовжена сорочка та брюки не поступаються по стилю та елегантності жодній сукні.
Цей саме той тренд, саме ті речі, які більше ніж одяг. Це як стиль життя і зручність пересування!